Wrapped Sites (7.x-2.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง
