Wrapped Sites (7.x-2.2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Header
de: Kopfzeile

en: Footer
de: Fußzeile

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Sidebar first
de: Erste Seitenleiste

en: Highlighted
de: Hervorgehoben

en: Sidebar second
de: Zweite Seitenleiste
