Wrapped Sites (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー
