Wrapped Sites (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель
