Writer (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Help
be: Дапамога

en: Header
be: Загаловак

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Highlighted
be: Выдзелены
