Writer (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Header
ca: Capçalera

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Footer Message
ca: Missatge del peu

en: Footer Bottom
ca: Peu de pàgina inferior

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Footer Top
ca: Peu de pàgina superior
