Writer (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Header
da: Overskrift

en: Content Bottom
da: Indhold bund

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Footer Message
da: Sidefod

en: Footer Bottom
da: Footer bund

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Footer Top
da: Footer top

en: Footer menu
da: Footer-menu
