Writer (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Help
eu: Laguntza

en: Header
eu: Goiburua

en: Content Top
eu: Goiko edukia

en: Content Bottom
eu: Beheko edukia

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
