Writer (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Content Top
fi: Sisältölohkon yläosa

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko
