Writer (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Content Bottom
he: תחתית איזור התוכן

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Highlighted
he: מובלט

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף
