Writer (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Header
hu: Fejléc

en: Content Top
hu: Tartalom teteje

en: Content Bottom
hu: Tartalom alja

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Footer Left
hu: Lábléc bal

en: Footer Right
hu: Lábléc jobb

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Footer menu
hu: Lábléc menü

en: Pre-Header
hu: Fejléc előtti
