Writer (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Header
sk: Hlavička

en: Content Top
sk: Vrchná časť obsahu

en: Content Bottom
sk: Spodná časť obsahu

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Footer menu
sk: Menu v päte
