Writer (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Help
fr: Aide

en: Header
fr: Entête

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Main menu
fr: Menu principal

en: Footer Message
fr: Message du pied de page

en: Footer Bottom
fr: Bas du pied de page

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Footer Top
fr: Haut du pied de page

en: Footer menu
fr: Menu Pied de page

en: A minimalist theme designed for a developer's personal blog.
fr: Un thème minimaliste conçu pour le blog personnel d'un développeur.
