Writer (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Header
gl: Encabezado

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Highlighted
gl: Resaltado
