Writer (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Content
id: Konten

en: Help
id: Bantuan

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Main menu
id: Menu utama

en: Footer Bottom
id: Bagian Bawah Footer

en: Footer Top
id: Bagian Atas Footer

en: Footer menu
id: Menu footer
