Writer (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: Highlighted
nn: Utheva
