Writer (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Help
hi: मदद

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Content Bottom
hi: सामग्री नीचे

en: Main menu
hi: मुख्य मेनू

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया

en: Footer menu
hi: फुटर मेनू
