Writer (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Content Bottom
sv: Innehåll Nederst

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Footer Message
sv: Meddelande i sidfot

en: Footer Bottom
sv: Sidfot Nederst

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Footer Top
sv: Sidfot Topp

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny
