Writer (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Content Bottom
tr: İçerik Altı

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Footer Bottom
tr: Altbilgi Altı

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Footer menu
tr: Alt bilgi menüsü
