Writer (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Footer Message
uk: Текст нижнього колонтитула

en: Footer Bottom
uk: Низ нижнього колонтитула

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Footer Top
uk: Верх нижнього колонтитула

en: Footer menu
uk: Меню нижнього колонтитулу

en: Writer
uk: Сценарист
