Writer (7.x-2.1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Footer Bottom
el: Υποσέλιδο κάτω

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Footer Top
el: Υποσέλιδο πάνω

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου
