Writer (7.x-2.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Main menu
my: ပင်မ menu
