Writer (7.x-2.2) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Content
fil: Nilalaman

en: Help
fil: Tulong

en: Header
fil: Ulunan

en: Main menu
fil: Pangunahing menu

en: Highlighted
fil: Binigyang-diin
