Writer (7.x-2.2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Footer menu
ja: フッターメニュー
