Writer (7.x-2.2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Header
lv: Galvene

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Footer Message
lv: Kājenes paziņojums

en: Footer Bottom
lv: Kājenes Apakša

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Footer Top
lv: Kājenes Augša
