Writer (7.x-2.2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Header
nl: Kop

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Footer Message
nl: Bericht onderaan

en: Footer Bottom
nl: Onder footer

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Footer Top
nl: Boven footer

en: Footer menu
nl: Footer-menu
