Writer (7.x-2.2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Help
pt: Ajuda

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Main menu
pt: Menu principal

en: Footer Bottom
pt: Rodapé Inferior

en: Highlighted
pt: Destacado

en: Footer Top
pt: Topo do Rodapé

en: Footer menu
pt: Menu do rodapé
