Writer (7.x-2.2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Footer menu
ro: Meniu subsol
