Writer (7.x-2.2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Header
ru: Шапка

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Footer Left
ru: Подвал слева

en: Footer Right
ru: Подвал справа

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Footer Message
ru: Текст нижнего колонтитула

en: Footer Bottom
ru: Нижний колонтитул

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Footer menu
ru: Меню в подвале
