Writer (7.x-2.4) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Help
de: Hilfe

en: Header
de: Kopfzeile

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Main menu
de: Hauptmenü

en: Footer Message
de: Fußzeile der E-Mail

en: Footer Bottom
de: Fußzeile unten

en: Highlighted
de: Hervorgehoben

en: Footer Top
de: Fußzeile oben

en: Footer menu
de: Footer-Menü
