Writer (7.x-2.4) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Highlighted
hr: Istaknuto
