Writer (7.x-2.4) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Help
ne: सहयोग

en: Header
ne: हेडर

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Footer Top
ne: फुटर शीर्ष
