Writer (7.x-2.4) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Header
oc: Entèsta

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina
