Writer (7.x-2.4) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Help
fa: راهنما

en: Header
fa: سربرگ

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Highlighted
fa: موارد برجسته
