Writer (7.x-2.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Header
et: Päis

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Footer menu
et: Jaluse menüü
