Writer (7.x-2.4) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Header
lt: Antraštė

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu
