Writer (7.x-2.4) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Header
pl: Nagłówek

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Footer Message
pl: Stopka

en: Footer Bottom
pl: Dół stopki

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Footer Top
pl: Góra stopki

en: Footer menu
pl: Menu stopki
