Web service client (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Multiple
af: Veelvoudig

en: Required
af: Verplig

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: !name field is required.
af: !name veld is verpligtend.

en: The name %name is already taken.
af: Die naam %name is reeds geneem.
