Web service client (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Операции

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Промени

en: None
bg: Няма

en: Weight
bg: Тегло

en: Multiple
bg: Множествен

en: Required
bg: Задължително

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: hidden
bg: скрит

en: !name field is required.
bg: !name полето е задължително.

en: The name %name is already taken.
bg: Името %name е вече заето.
