Web service client (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Multiple
eo: Multopa

en: Required
eo: Bezonata

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: hidden
eo: kaŝita

en: !name field is required.
eo: La kampo !name estas nepra.

en: The name %name is already taken.
eo: La nomo %name jam estas okupita.
