Web service client (7.x-1.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: !name field is required.
fil: Ang patlang na <em>!name</em> ay kinakailangan.

en: The name %name is already taken.
fil: Mayroon nang nagmamay-ari nang pangalang %name
