Web service client (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Weight
is: Vekt

en: Multiple
is: Fleiri stig

en: Required
is: Kravd

en: Name
is: Navn

en: Save
is: Goym

en: !name field is required.
is: Reinin !name er kravd.

en: The name %name is already taken.
is: Navnið %name er longu tikið.
