Web service client (7.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Required
kk: Қажетті

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: !name field is required.
kk: !name өрісін толтыру міндет.

en: The name %name is already taken.
kk: %name аты таңдалып қойған.
