Web service client (7.x-1.0-alpha2) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо

en: !name field is required.
ky: !name мамычасынын толтурулушу шарт.
