Web service client (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: !name field is required.
mn: !name талбар шаардлагатай.
