Web service client (7.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Multiple
ast: Múltiple

en: Required
ast: Requeríu

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: !name field is required.
ast: El campu !name ye obligatoriu
