Web service client (7.x-1.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Multiple
kn: ಅನೇಕ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Data type
kn: ದತ್ತಾಂಶ ಬಗೆ

en: Missing
kn: ಕಾಣೆಯಾಗಿದೆ

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: The name %name is already taken.
kn: %name ಹೆಸರು ಆಗಲೇ ತೆಗೆದುಕೊಳ್ಳಲಾಗಿದೆ.

en: Properties
kn: ಗುಣಗಳು
