Web service client (7.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Enabled
ne: सक्रिय

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Weight
ne: भार

en: Required
ne: आवश्यक

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुस
