Web service client (7.x-1.0-alpha3) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: !name field is required.
te: !name అనే ఖాళీ తప్పనిసరి.

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: The name %name is already taken.
te: %name అనే పేరుని ఇప్పటికే తీసేసుకున్నారు.
