Web service client (7.x-1.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Multiple
bo: དུ་མ

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།

en: !name field is required.
bo: གནས་ཁོངས་!name་དགོས་ངེས་ཡིན་པ།

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: The name %name is already taken.
bo: %name་ཟེར་བ་སྤྱད་ཟིན།

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ

en: Properties
bo: གཏོག་གཤིས།
